BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2009

avanGArDI

Žinai kas tai? Ne?!… Negerai :)Jei tavo organizmas turi bent vieną menišką gyslelę, o plaukai garbanojasi nuo minčių apie madą, tai nieko nelaukęs prisidėk prie avanGArDI!!! Tai mėgėjiškas ir netradiciškas renginys, kuriame laisvai gali išreikšti savo kūrybines idėjas. Jis įvyks jau gegužės 14 dieną. Šiais metais pagrindinis kolekcijos akcentas tūrėtų būti vėjo malūnėlis - kaip alternatyvios energijos šaltinis.

Kontaktiniai asmenys: reda.krusinskaite@gmail.com, geistaute.markeviciute@gmail.com

P.S. daugiau informacijos apie šį pavasariškai žavų renginį galėsite sužinoti greitai pasirodysiančiame puslapyje www.gadi.lt

Miškelis

Rodyk draugams

Komentarai (2,791) »

GaDi’09 AUTOKOLONA

Šiais metais niekur nematytas, niekur negirdėtas GaDi'09 renginys - Autokolona! Jis įvyks jau gegužės 11 dieną, Vilniaus mieste.


Esmė paprasta: savo mylimąjį mašiniuką “patiuninguoji” gamtiška atributika ir leki miesto gatvėmis keldamas vėją :)


Šis šurmulys vyks trimis etapais:


Maršrutas: GMF-Antakalnis-Saulėtekis-Žirmūnai-Šeškinė-Pašilaičiai-Centras-GMF


Už originaliausią ir labiausiai renginio tematiką atitikusį automobilį skiriamas prizas - 30l alaus (alus kvitų pavidalo GaDi festivalyje) ir pakvietimai į festivalį visiems laimėjusio automobilio keleiviams.


Vertinimo kriterijai:
-originaliausiai papuošta mašina;
-labiausiai kreipiantį dėmesį mašina;
-automobilio keleivių aprangos originalumas;
-sudalyvautų etapų skaičius.


 


Registracija: Sumanei sudalyvaut? Rašyk savo ir visos komandos  vardus, pavardes ir telefono numerius jonas.letai@gmail.com
Laimėję įeis i GaDi nemokamai, o dalyviai už 25 Lt.

Rodyk draugams

Komentarai (2,241) »

VISI DIDIEJI BEBRAI RINKSIS TEN! O TU?!…

Kas žino, o kas ne, gamtininkų dienos šiais metais vyks gegužės 11-17 dienomis. Savaitės metu vyks renginiai Vilniaus mieste, o sulaukę  penktadienio okupuosim kelią Vilnius-Molėtai. Taip, taip, taip… GaDi'09 festivalis vyks ne mūsų visų pamėgtoje ir pamiltoje Arvydo sodyboje, bet pašėlusiai nepakartojamai fantastiškame Molėtų aerodrome. Aerodromas yra įsikūręs Radžiūnų kaime, 55km nuo Vilniaus, 15km nuo Molėtų.


http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=lt&geocode=&q=rad%C5%BEi%C5%ABnai+mol%C4%97tai&sll=37.0625,-95.677068&sspn=48.688845,113.90625&ie=UTF8&ll=55.144349,24.900513&spn=0.553317,1.779785&z=10


Taigi visų mūsų draugų, žalios žolytės mylėtojų, geros muzikos mėgėjų ir žmogučių, kurie nori smagiai praleisti nuostabų pavasario savaitgalį gamtoje laukiame GaDi'09 festivalyje.


MiškelisRodyk draugams

Komentarai (1,837) »

GaDi’09 JAU ARTĖJA!!!

Taigi taigi taigi…. Ar jums ko nors trūksta?
Pasiilgot saulutės, gyvos gamtos, žalios žolytės, alaus butelio rankoje, puikios kompanijos ir užvedančios muzikos?
Tai dar teks palaukti…. bet neilgai… Jau gegužės 11-17 d. prasidės ilgai lauktos, vienintelės ir nepakartojamos, tikrų gamtininkų ir jų draugų dienos!!!
Ką darysim? :)
Ošim kaip medeliai, čiulbėsim kaip paukšteliai ir kvaksėsim kaip varliukai pagal pačią šauniausią muziką GaDi'09 festivalio metu, o prieš tai visą savaitę džiuginsim visą VU bendruomenę ir Vilniaus miestą stulbinančiais renginiais.
Tolimesnių naujienų ir žinių laukite greitu metu :)

Miškelis

Rodyk draugams

Komentarai (1,560) »