BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2009

Chillout zona

 

Didžiosios ir elektroninės scenų pašonėje šiemet prisiglaus ir Chillout zona, kurioje bus suteikta galimybė ne tik pailsėti nuo beprotiško festivalio triukšmo, bet ir pasireikšti dalyvių gabumams. Smagiai išsidrėbę ant “pufikų”, minkštasuolių ir kitų gėrybių mėgausimės filmais, atitinkančiais visų skonius: komedijomis, “siaubiakais”, veiksmo, gal net ir romantiniais.Stalo žaidimų gerbėjai neliks nusivylę, nes turės galimybę sulošti šachmatų ar šaškių partiją su gerais draugais ir bendraminčiais, o aktyvesnio “sporto” mėgėjų lauks tvisteris ir kiti žaidimai.Meno mėgėjus džiugins profesionalūs “graffiti” piešiniai, nuotraukos iš “GaDi” savaitės renginių ir lengva muzika kaip Stirlic.net, Loranas Vaitkus. 

Susitiksime Chillout zonoje!

Rodyk draugams

Komentarai (2,029) »

Išankstiniai bilietai į GaDi’09 !!!

Ei ! Nepražiopsok!
Jau dabar gali įsigyti išankstinį bilietą į GaDi’09 ! Ateik į GMF SA (Čiurlionio g. 21/27, vidinis kiemelis) ir čiupk pigų bilietą greičiau nei kaimynas!

Bilieto kaina tik 30lt.

Rodyk draugams

Komentarai (2,128) »

Klausysim, matysim, šoksim, dainuosim…

Taigi, nekantrumo siela sklando ore, ar ne?… :) Mes žinom kaip Jūs laukiat, mes žinom, kaip Jūs norit sužinot kokias dainas teks traukti ir kokį ritmą trepsėti! Na  ką, pagaliau iš dalies patenkinsim Jūsų smalsumą. Štai Didžiosios scenos grupių sąrašas: Rebelheart, Katedra, Lenino prospektas, Sportas, Mountainside, Cool Gardens, Naktinė Pufaika, Avarinis Įėjimas, IR, Amarai, Sweetsalt, Anbo, Behind Bars, Colours Of Bubbles, Jam Jam, Aistvara, Katarsis, Netvarkoi, Moondust, Blackout, Event's Stream, Double Vision, Šventas Sodas, Freaks On Floor, Arklio Galia ir “Stipriai kitaip” su kviestiniais svečiais iš “Suicide DJs”: Živile Kazlauskaite, Mindaugu Balčiūnu bei Tomu Dabašinsku. Sąrašas dar šiek tiek bus koreguojamas, bet nesijaudinkite, apie pasikeitimus pranešime. Elektroninės scenos atlikėjai bus paskelbti truputėlį vėliau, tad DAR paprašysime šiek tiek jūsų kantrybės :)

Miškelis


Rodyk draugams

Komentarai (2,053) »